سایت ساز: نمونه کارهای طراحی سایت توسط تیم گیو سرور در بالا نمایش داده شده است. شما میتوانید قالب سایت بالا و یا قالب سایت دلخواه خود را انتخاب نموده و تیم گیو سرور با اجرا و پیاده سازی آن همراه شما باشد.

گیو سرور با سابقه ی بیش از 10 سال و با مدیریت جدید مثل همیشه تلاش می کند که با ارائه سرویس های سنتی هاستینگ مانند سروراختصاصی ، سرور مجازی و هاست و دامنه و خدمات پشتیبانی 24 ساعته بتواند کنار شما باشد.امیدواریم دوستان قدیمی همچنان کنار ما بمانند و دوستان جدید به خانواده گیو سرور اضافه شوند. البته گیو سرور خدمات جدیدی مانند سرویس ترید، طراحی سایت، سرویس گیتلب و سرویس مدیریت آموزش (LMS) به سرویس های خود اضافه کرده است. این سرویس ها که بر اساس نیاز شما عزیزان ایجاد شده با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ارائه می شود.

می دونستید قبل از اینکه شما مارو با همکارامون مقایسه کنید خودمون این کار رو انجام دادیم؟! ما سرویس های خودمون رو با 50 تا از همکارامون مقایسه کردیم. قیمت سرویس های گیو سرور با درصد های زیر از بقیه ارزانتر است.

  • سرور اختصاصی 56درصد
  • هاست ایران 80 درصد
  • هاست آلمان 85 درصد
  • سرور مجازی ایران32درصد
  • سرور مجازی آلمان 21 درصد

شاید شما هم با تجربه سرویس های ما بتونید با کمترین هزینه سرویس مطلوب خودتون رو داشته باشید.

علاوه بر راه های گفته شده برای ارتباط با گیو، در نظر داشته باشید سرویس های تخفیفی در کانال تلگرام و اینستاگرام گیو سرور اطلاع رسانی می شود.