trade

سرویس ترید

سرور ترید گیو سرور: امروزه به دنبال افزایش فعالیت در بازارهای مالی خارج از کشور و مورد توجه قرار گرفتن معاملات در بازارهای مالی مختلف ازجمله ارزدیجیتال و بورس خارج از کشور، دسترسی به ابزارهای خرید و فروش با مشکلاتی همراه شده است. این مشکلات برای مثال بسته شدن حساب کاربران ایرانی، به دلیل قرار گرفتن کشور ایران در لیست تحریم‌ها می‌باشد.

برای حل این مشکل و داشتن آی پی ثابت خارج از ایران، جهت دسترسی به این ابزارها، بسیاری از افراد از vpn استفاده می‌نمایند. در vpn امکان قطع شدن و شناسایی آی پی ایران و درنتیجه بسته شدن حساب کاربر و عدم دسترسی به دارایی وجود دارد.

برای سرور ترید نام های دیگری با عناوین سرور بایننس و یا IP ثابت نیز نام گذاری می نمایند. سرور ترید یا روشی که شما با استفاده از آن میتوانید آی پی ثابت برای بایننس در اختیار داشته باشید، این نوع سرور با هدف ایجاد محیطی امن برای فعالیت در بازار های مالی، ارزدیجیتال، فارکس ، صرافی های دیجیتال مانند بایننس و … طراحی و ایجاد شده است. سرور ترید این امکان را به شما میدهد تا با استفاده از یک آی پی ثابت و همیشگی از یک کشور خاص، دیگر با خیال راحت و بدون ترس و نگرانی از تغییر ای پی و ریسک بسته شدن حساب خود توسط صرافی، فعالیت خود را در انواع بازار های مالی ادامه دهید. این نوع سرویس دیگر ریسک هایی که استفاده از vpn به همراه دارید را شامل نخواهد شد.

تیم گیو سرور با ایجاد پلن‌های مخصوص با عنوان سرویس ترید با آی پی ثابت و بدون ریسک در بهترین دیتاسنترهای اروپا از جمله Hetzener در جهت حل مشکلات ذکر شده در کنار شما کاربران عزیز می‌باشد.

شما میتوانید پلن مورد نظر خود را انتخاب و ثبت سفارش نموده و از مزایای این سروریس بهره مند شوید.

285,000

تومان

پلن یک سرویس ترید

SSD 40 GB

CPU 2 CORE

RAM 2 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

کشور آلمان

337,000

تومان

پلن دو سرویس ترید

SSD 60 GB

CPU 3 CORE

RAM 3 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

کشور آلمان

389,000

تومان

پلن سه سرویس ترید

SSD 80 GB

CPU 4 CORE

RAM 4 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

کشور آلمان