گیت لب

گیت لب آلمان

سرویس گیت لب آلمان گیو سرور: GitLab یک مخزن کد منبع باز و پلت فرم توسعه نرم افزار مشترک برای پروژه های بزرگ DevOps و DevSecOps است و برای افراد رایگان است. همچنین مکانی را برای ذخیره کد آنلاین و قابلیت های ردیابی مشکل و CI/CD ارائه می دهد. این مخزن میزبانی زنجیره‌ها و نسخه‌های مختلف توسعه را امکان‌پذیر می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا کدهای قبلی را بررسی کرده و در صورت بروز مشکلات پیش‌بینی نشده به آن برگردند.

GitLab رقیبی برای GitHub، مخزن کدی است که میزبان توسعه هسته لینوکس Linus Torvalds، در میان بسیاری از پروژه های دیگر است. از آنجایی که GitLab بر اساس همان Git کنترل نسخه توسعه یافته است، عملکرد آن برای مدیریت کد منبع بسیار مشابه است.

GitLab قابلیت های end-to-end DevOps و برای هر مرحله از چرخه عمر توسعه نرم افزار را فراهم می کند. قابلیت‌های یکپارچه‌سازی پیوسته (CI) GitLab تیم‌های توسعه را قادر می‌سازد تا ساخت و آزمایش کد خود را خودکار کنند. قابلیت‌های امنیتی همراه با نتایج اسکن ارائه‌شده به توسعه‌دهنده در خط لوله/جریان کاری CI بومی آن‌ها گنجانده شده است، و یک داشبورد به مدیریت آسیب‌پذیری برای متخصصان امنیتی کمک می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند از مزایای تست فازی با اکتساب‌های GitLab از Peach Tech و Fuzzit استفاده کنند.

GitLab از شاخه های توسعه عمومی و خصوصی پشتیبانی می کند و برای افراد رایگان است. در مقابل، برخی از رقبا مانند GitHub برای مخازن خصوصی هزینه می گیرند، در حالی که برخی دیگر مانند Bitbucket برای کاربران اضافی بیش از پنج مورد مجاز به صورت رایگان در یک مخزن خصوصی هزینه دریافت می کنند.

گیت لب یک نوع سیستم کنترل ورژن (VCS) است که با آن می‌توانید تغییرات اعمال شده در فایل‌ها را ساده‌تر پیگیری کنید.

  • گیت لب برای هماهنگ کردن و جلوگیری از تداخل وظایف میان افراد مختلفی که، روی یک پروژه کار می‌کنند، مناسب می‌باشد.
  • یکی از خدمات گیو سرور ارائه سرویس گیت لب می‌باشد.
  • تیم‌های توسعه دهنده و برنامه نویسان می‌توانند سرویس گیت لب را دریافت و به راحتی از آن استفاده نمایند.
گیت لب

433,000

تومان

پلن یک سرویس گیت لب

SSD 45 GB

CPU 4 CORE

RAM 4 GB

پهنای باند نامحدود

مدت اعتبار ماهانه

560,000

تومان

پلن دو سرویس گیت لب

SSD 65 GB

CPU 6 CORE

RAM 6 GB

پهنای باند نامحدود

مدت اعتبار ماهانه

630,000

تومان

پلن سه سرویس گیت لب

SSD 85 GB

CPU 8 CORE

RAM 8 GB

پهنای باند نامحدود

مدت اعتبار ماهانه