germany

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی آلمان: vps مخفف سرور خصوصی مجازی (Virtual Private Server) می باشد. به زبان ساده، سرور یک کامپیوتر قدرتمند است که تمام داده ها و فایل های تشکیل دهنده وب سایت شما را ذخیره می کند. هنگامی که شخصی نام دامنه شما را در مرورگر وب خود تایپ می کند، آن رایانه قدرتمند وب سایت شما را به صفحه جستجوگر ارائه می کند. برای جنبه مجازی: VPS از فناوری مجازی سازی برای تقسیم سرور قدرتمندی که در مورد آن صحبت کردیم به چندین سرور مجازی استفاده می کند. به این موضوع فکر کنید: این یک قطعه سخت افزار فیزیکی است که مانند چندین سرور جداگانه عمل می کند.

میزبانی VPS تجربه یک سرور اختصاصی را شبیه سازی می کند حتی اگر شما هنوز سرور فیزیکی را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

ارائه دهنده میزبانی وب شما با استفاده از فناوری مجازی سازی، یک لایه مجازی در بالای سیستم عامل (OS) سرور نصب می کند. با جدا کردن سرور به محفظه های جداگانه با دیوارهای مجازی، این لایه به هر کاربر اجازه می دهد تا سیستم عامل و نرم افزار خود را نصب کند.

از آنجایی که VPS فایل های شما را از سایر کاربران در سطح سیستم عامل جدا می کند، در واقع یک سرور خصوصی است. این بدان معناست که وب‌سایت شما در یک محفظه امن با منابع سرور تضمین‌شده زندگی می‌کند – حافظه، فضای دیسک، هسته‌های CPU و غیره را در نظر بگیرید. لازم نیست هیچ یک از آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

کاربرد سرور خصوصی مجازی در دنیای هاستینگ‌ها بسیار وسیع‌تر از آنچه تصور می‌کنید می‌باشد. برخی از کاربردهای این نوع سرورها:

  • وب سرور: جهت سایت‌های پربازدید
  • ایمیل سرور: استفاده جهت میل سرور بدون محدویت تعداد ارسال ایمیل در روز در مقایسه با سرویس اشتراکی
  • اپلیکیشن سرور: جهت راه‌اندازی اپلیکیشن خاص با منابع اختصاصی
  • دیتابیس سرور: عدم محدودیت استفاده از حجم دیتابیس در استفاده از سرور خصوصی مجازی
  • ارتقای عملکرد وب سایت: با میزبانی بخش‌های متفاوت سایت روی ماشین‌های مجازی کوچکتر
    سرورهای مجازی گیو سرور با استفاده از بهترین تکنولوژی‌های مجازی ساز و همکاری با بهترین دیتاسنترهای ایران و اروپا در کنار شما کاربران گرامی می‌باشد.
سرورمجازی

177,000

تومان

پلن یک سرور مجازی آلمان

SSD 25 GB

CPU 1 CORE

RAM 1 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

272,000

تومان

پلن دو سرور مجازی آلمان

SSD 35 GB

CPU 2 CORE

RAM 2 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

286,000

تومان

پلن سه سرور مجازی آلمان

SSD 45 GB

CPU 3 CORE

RAM 3 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

341,000

تومان

پلن چهار سرور مجازی آلمان

SSD 55 GB

CPU 4 CORE

RAM 4 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

436,000

تومان

پلن پنج سرور مجازی آلمان

SSD 85 GB

CPU 4 CORE

RAM 6 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه