سرور اختصاصی: نوعی سرور از راه دور است که به طور کامل به یک فرد، سازمان یا برنامه اختصاص داده شده است. استقرار، میزبانی و مدیریت توسط یک ارائه دهنده خدمات میزبانی، ابری یا مدیریت شده (MSP) انجام می شود. این نوع سرور انحصاری است و با هیچ مشتری، سرویس یا برنامه دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود.

یک سرور اختصاصی عملکردی مانند یک سرور داخلی را ارائه می دهد، اما تحت مالکیت، اداره و مدیریت ارائه دهنده باطن است. کاربر/مشتری از راه دور به این نوع سرور از طریق اینترنت متصل می شود تا مجموعه ای از خدمات مبتنی بر سرور را انجام دهد.

این نوع سرور ممکن است برای میزبانی برنامه‌ها و/یا خدمات، برای ذخیره‌سازی داده‌ها و خدمات پشتیبان‌گیری استفاده شود. و همچنین ممکن است به صورت داخلی برای میزبانی و ارائه خدمات تخصصی مانند اجرای سرورهای اختصاصی فایل یا شبکه استفاده شود.

چرا به سرور اختصاصی نیاز دارید؟

اگر وب سایت شما در تلاش است تا با افزایش ترافیک همراه باشد، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که وب سایت خود را به یک سرور اختصاصی منتقل کنید. این در اصل سروری است که فقط سایت شما را میزبانی می کند و نه تنها می تواند عملکرد سایت شما را بهبود بخشد، بلکه زمان بارگذاری صفحه شما را نیز افزایش می دهد و به شما در بهینه سازی امنیت کمک می کند.

به طور حتم استفاده از سرورهای اختصاصی مزایای خیلی زیادی را برای مدیران و صاحبان وب سایت‌ها دارد.
این نوع سرورها در زمینه‌های مختلفی استفاده می‌شود از جمله:

  • میزبانی سایت‌ها
  • استفاده برای دیتابیس، پراسس سرور، ایمیل سرور و غیره
  • استفاده برای نگهداری اطلاعات
  • مدیریت، کنترل و همچنین ارزیابی شبکه‌های کامپیوتری
    گیو سرور با استفاده از بهترین تجهیزات سخت افزاری و همکاری با بهترین دیتا سنترهای ایران و اروپا خدمات متنوعی را در اختیار شما کاربران گرامی قرار می‌دهد.
سرور

908,000

تومان

پلن یک سرور اختصاصی

SSD 500 GB

CPU 12 CORE

RAM 32 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

1,815,000

تومان

پلن دو سرور اختصاصی

SSD 1 T

CPU 24 CORE

RAM 64 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه

2,722,000

تومان

پلن سه سرور اختصاصی

SSD 1 T

CPU 24 CORE

RAM 96 GB

ترافیک نا محدود

مدت اعتبار ماهانه