ارتباط با ما: جهت ارتباط و تماس با گیو سرور راه‌های ارتباطی ما به صورت زیر می‌باشد. همچنین شما میتوانید ما را در کانال تلگرام و اینستاگرام گیو سرور دنبال نمایید. تمامی خبرها و تازه ترین تخفیف ها و آموزش ها علاوه بر سایت در شبکه های مجازی ما اطلاع رسانی خواهد شد.

تماس با گیو

آدرس: رشت گلسار بلوار استاد معین ساختمان آراد

تلفن: 01391032930

کد پستی: 4166734586

گیو سرور با سابقه ی بیش از 10 سال و با مدیریت جدید مثل همیشه تلاش می کند که با ارائه سرویس های سنتی هاستینگ مانند سروراختصاصی ، سرور مجازی و هاست و دامنه و خدمات پشتیبانی 24 ساعته بتواند کنار شما باشد.امیدواریم دوستان قدیمی همچنان کنار ما بمانند و دوستان جدید به خانواده گیو سرور اضافه شوند. البته گیو سرور خدمات جدیدی مانند سرویس ترید، سرویس گیتلب، سرویس مدیریت آموزش (LMS) به سرویس های خود اضافه کرده است. این سرویس ها که بر اساس نیاز شما عزیزان ایجاد شده با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ارائه می شود.

می دونستید قبل از اینکه شما مارو با همکارامون مقایسه کنید خودمون این کار رو انجام دادیم؟! ما سرویس های خودمون رو با 50 تا از همکارامون مقایسه کردیم. قیمت سرویس های گیو سرور با درصد های زیر از بقیه ارزانتر است.

  • سرور اختصاصی 56درصد
  • هاست ایران 80 درصد
  • هاست آلمان 85 درصد
  • سرور مجازی ایران32درصد
  • سرور مجازی آلمان 21 درصد

شاید شما هم با تجربه سرویس های ما بتونید با کمترین هزینه سرویس مطلوب خودتون رو داشته باشید.

علاوه بر راه های گفته شده برای ارتباط با گیو، در نظر داشته باشید سرویس های تخفیفی در کانال تلگرام و اینستاگرام گیو سرور اطلاع رسانی می شود.

ارسال پیام پشتیبانی