همکاری در فروش (affiliate)

شرکت گیو سرور جهت حمایت بیشتر از کاربران خود امکان همکاری در فروش (affiliate) را ایجاد نموده است.

افیلیت مارکتینگ گیو

همکاری در فروش (affiliate) و یا افیلیت مارکتینگ یکی از روش های پول ساز در کسب و کار آنلاین و اینترنتی است. در روش افیلیت مارکتینگ شما می توانید بدون داشتن سرمایه اولیه به عنوان واسط برای فروش محصول و یا دیگر خدمات کار کنید و پورسانت دریافت نمایید. در واقع افرادی که خود صاحب یک شرکت نیستند، می توانند محصولات یک شرکت را از طریق تبلیغ و بازاریابی به فروش برسانند.

همکاری در فروش یکی از سریعترین روش‌های کسب در آمد اینترنتی می باشد. افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، از شرکت‌هایی که فروش آنلاین دارند به ازای هر بار فروش، می توانند به راحتی پورسانت دریافت نمایند. افیلیت مارکتینگ به گونه ای است که همواره با داشتن یک سیستم و حتی از طریق یک موبایل هوشمند نیز می توانید در این در حوزه فعالیت نمایید.

گیو سرور در جهت حمایت از شما کاربران گرامی در حال حاضر سیستم افیلیت مارکتینگ را با سود 20 درصدی راه اندازی نموده است.

راهنمای کسب در آمد از طریق سیستم افیلیت مارکتینگ گیو سرور به شرح زیر می باشد:

برای فعال سازی این امکان کافی است پس از عضویت و ورود به پنل کاربری خود، تیکتی مبنی بر فعال سازی سیستم افیلیت برای ما ارسال نمایید. پس از دریافت و بررسی تیکت، کارشناسان تیم گیو سرور این امکان را برای شما فعال خواهند کرد. پس از فعال سازی شما به راحتی میتوانید از پنل کاربری خود و از بخش برنامه همکاری سیستم افیلیت مارکتینگ خود را بررسی نمایید.

برای شروع فعالیت تنها کافی است لینک منحصر به فرد خود را کپی نمایید و از روش های مختلف برای مثال تبلیغ در سایت، کانال های تلگرام، پیج های  اینستاگرام و … لینک خود را منتشر نمایید.

همکاری در فروش Affiliate Marketing

همکاری در فروش گیو

گیو سرور همواره در تلاش است تا حمایت حداکثری از کاربران خود داشته باشد.

در این راستا امکان همکاری در فروش یا همان affiliate مارکتینگ را راه اندازی نموده‌است.

ما همراه شما هستیم.