درباره ما

درباره گیو سرور، در ابتدا ایده گیو از سال 87 از دل اینترنت‌های dial-up کارتی بیرون آمد و 3سال بعد شرکت ثبت شد. ” گیو ” یک اسم اساطیری اصیل ایرانی که مصداق اصالت کاربرانش می‌باشد.

در سال‌های بعداز آن به علت توجه و محبت کاربران خیلی زود خانواده گیو به یک خانواده بزرگ تبدیل شد.حتی در سال‌های اخیر در اوج مشکلات اقتصادی و ارزی کشور که باعث شد خیلی از همکاران بیزینس خود را رها کنند، ما با کمک و همراهی شما سرویس دهی خود را ادامه دادیم و تا حد امکان تلاش کردیم قیمت‌ها را پایین نگه داریم.

در سال‌های اخیر تصمیم گرفتیم علاوه بر زیرساخت، در نرم‌افزار هم کنار شما باشیم. درحال حاضر گیو هم در زیرساخت و هم در نرم افزار صفر تا صد کنار شما می‌باشد و در کنار شما یک خانواده خیلی بزرگ تشکیل می‌دهیم.

گیو سرور با سابقه ی بیش از 10 سال و با مدیریت جدید مثل همیشه تلاش می کند که با ارائه سرویس های سنتی هاستینگ مانند سروراختصاصی ، سرور مجازی و هاست و دامنه و خدمات پشتیبانی 24 ساعته بتواند کنار شما باشد.امیدواریم دوستان قدیمی همچنان کنار ما بمانند و دوستان جدید به خانواده گیو سرور اضافه شوند. البته گیو سرور خدمات جدیدی مانند سرویس ترید، سرویس گیتلب، سرویس مدیریت آموزش (LMS) به سرویسهای خود اضافه کرده است. این سرویسها که بر اساس نیاز شما عزیزان ایجاد شده با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب ارائه می شود.

می دونستید قبل از اینکه شما مارو با همکارامون مقایسه کنید خودمون این کار رو انجام دادیم؟! ما سرویس های خودمون رو با 50 تا از همکارامون مقایسه کردیم. قیمت سرویسهای گیو سرور با درصد های زیر از بقیه ارزانتر است.

  • سرور اختصاصی 56درصد
  • هاست ایران 80 درصد
  • هاست آلمان 85 درصد
  • سرور مجازی ایران32درصد
  • سرور مجازی آلمان 21 درصد

شاید شما هم با تجربه سرویس های ما بتونید با کمترین هزینه سرویس مطلوب خودتون رو داشته باشید.

سرویس های تخفیفی در کانال تلگرام و اینستاگرام گیو سرور اطلاع رسانی می شود.