تخفیف یلدایی گیو، فروش ویژه سرورهای مجازی و نیمه اختصاصی ایران

yalda98

cloud cloud cloud

بیشتر درباره گیو بدانید

درباره ما

گیو سرور از سال ۱۳۸۴ پیشرو در ارائه خدمات اینترنتی سمت تولید کننده محتوا به ایرانیان داخل و خارج از کشور بوده است. با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب و همزمان استخدام متخصصین خارجی جهت انتقال تکنولوژی به داخل ایران، گیو سرور نه تنها جایگاه خود را به لحاظ فنی نزد مشترکین ایرانی تثبیت کرده بلکه گنجینه ای گرانبها از دانش و فناوری طی سالیان اخیر اندوخته است.


خدمات گیو سرور :

خدمات ثبت دامنه های اینترنتی (domain registration)

خدمات میزبانی وب (webhosting) ، میزبانی فایل (file hosting)، میزبانی نسخه پشتیبان(backup hosting) ، میزبانی ایمیل (email hosting)

خدمات اجاره سرور

سرور مجازی (Virtual Private Server)

سرور اختصاصی (Dedicated Server)

خدمات پردازش ابری (Cloud Computing)

پردازش ابری خصوصی
پردازش ابری اجاره ای
پردازش ابری هایبرید

خدمات میزبانی سرور و ترافیک

کولوکیشن (Colocation)
پهنای باند (Bandwidth)
ترانزیت آی پی (IP Transit)

گواهینامه ها و لایسنس های نرم افزاری

SSL
Directadmin
Cpanel

خدمات معماری تکنولوژی

آنالیز تکنیکال مورد میزبانی پیش از انتشار و یا پس از انتشار (تخمین میزان مصرف و بار روی زیرساخت)
انتخاب تکنولوژی و رویه های ممکن یا جایگزین جهت بهینه سازی مصرف و بارگزاری مورد میزبانی
تامین و نصب و اجرای تکنولوژی و رویه های انتخاب شده و پیاده سازی مورد میزبانی بر بستر جدید

تامین سخت افزار

خرید، حمل و نصب قطعات سخت افزاری و سرور
خرید، حمل و نصب تجهیزات شبکه مختص نیاز دیتاسنتر

ارائه خدمات فنی

نصب و راه اندازی
ایمن سازی
بازیابی اطلاعات سرور
دفع حملات اینترنتی
مانیتورینگ

گیو سرور جزء انگشت شمار شرکت های ایرانی می باشد که در خارج از ایران خدمات میزبانی ارائه نموده و حضور حقوقی و فیزیکی دارد. این شرکت با برند تجاری کولوجیکا در شهر مونترآل کانادا مالک زیرساخت های دیتاسنتری خود بوده و با کد ثبت شده ۵۴۷۱۸ در اینترنت شناسایی میشود. مجموعه کولوجیکا با دو رشته فیبر نوری ده گیگابیتی از طریق بزرگترین هاب اینترنتی شرق آمریکای شمالی به اینترنت متصل است.

زیرساخت های گیو سرور در مجمتع مخابراتی شماره شش شرکت کولوجیکس واقع در شهر دوروال از توابع مونترآل کانادا نگهداری میشود. این مجتمع در طبقه زیرین ساختمان شرکت بمباردیر کانادا می باشد که به لحاظ امنیت فیزیکی و سازه در آمریکای شمالی منحصر بفرد است. دو تولید کننده مستقل، برق مصرفی این مجتمع را تامین میکنند. دو ژنراتور بصورت آنلاین برق اضطراری این مجتمع را پشتیبانی میکنند. بنابراین برق مورد نیاز این مجموعه با ۲n+1 واحد مسیر تامین میشود.

تهویه مجتمع از طریق یونیت های اینلاین به کف سالن دیتاسنتر تزریق شده که از پنل های مشبک جلوی هر کابینت به جلوی سرورها وزانده میشود. بنابراین کلیه سرورهای میزبانی شده در این مجتمع از یک میزان متعادل تهویه بهرمند میگردند.

زیرساخت شبکه گیو سرور مبتنی بر تجهیزات سیسکو (Cisco) و توزیع برق آن مبتنی بر تجهیزات ای پی سی (APC) می باشد. شبکه توزیع اینترنت گیو سرور بصورت چند مسیره طراحی شده که از قطعی های ناشی از مشکلات سخت افزاری جلوگیری میکند بطوری که ظرف سه سال گذشته آپتایم (uptime) شبکه بالغ بر ۹۹٫۹۸۳% بوده است یا به تفسیری ظرف مدت مذکور بالغ بر چهار ساعت و سی دقیقه شبکه داخلی گیو سرور از اینترنت بین المللی در دسترس نبوده است.

این میزان از کیفیت سرمایه سرشاری از اعتماد و رضایت مشترکین برای مجموعه گیو سرور اندوخته است.
تور دیتاسنتر

ایده راه اندازی گیو سرور در سال ۱۳۸۴ توسط جمعی از دوستان که خود به عنوان پرسنل از شرکت های تابعه شرکت های معظمی مانند ایران خودرو، ال جی الکترونیکس جدا شده بودند، شکل گرفت. پیاده سازی اولیه این ایده به همان سال بازمیگردد که اولین سری از خدمات میزبانی وب با معماری منحصر بفرد به چند شرکت بخش خصوصی در ایران ارائه شد. پس از مهاجرت بنیان گزاران گیو سرور به کشور کانادا این ایده تجاری جهت ارائه به ایرانیان مقیم خارج از کشور و غیر ایرانیان اصلاح شد و مطابق با استانداردهای جهانی ساز و کار یافت تا آنجا که این مجموعه افتخار سرویس دهی به شرکت ها یا زیرمجموعه های آنها همانند اچ پی، دانشگاه اوتاوا، سی ام جی و غیره را در کارنامه خود تا به امروز دارد.

همزمان با ارائه خدمات در خارج از ایران این مجموعه ارائه خدمات میزبانی و مشاوره ای به شرکت ها و سازمانهای داخل ایران را نیز متوقف نکرد و در دوره هایی میزبان سایت های خبری، شبکه های اجتماعی، سایت های تجاری و غیره بوده است.

با رشد و توسعه اینترنت، شبکه تلفن همراه و فرهنگ استفاده از آن در ایران، تقاضا برای محتوا به زبان فارسی افزایش می یابد اما خلا دانش و فناوری مانع از رشد محتوا متناسب با آهنگ افزایش تقاضا خواهد شد و یا رقابتی نا برابر بین بخش های فعال در بازار ایران پدید خواهد آمد. از این رو مجموعه گیو سرور با هدف ایجاد بستر مناسب و فراتر از میزبانی سنتی سایت ها در دیتاسنترها به ارائه خدمات، مشاوره و انتقال تکنولوژی به میهنمان ایران می پردازد.

cloud cloud cloud cloud cloud cloud
تنها چند قدم با ماجراجویی ابری خود فاصله دارید

آماده اید به خانواده بزرگ گیو بپیوندید؟